GRAFIK

 

Poniedziałek
                 SALA 1                SALA    2  

           SALA   3

 

     
     
     
   15:00-15:45

Zajęcia taneczne z elementami baletu dla dzieci od 3-4lat

 
    16.00-17.00

Hip Hop

(6-9 lat)

 

   17:55-18:35 Zajęcia taneczne z elementami baletu dla dzieci od 5-6 lat

 

 

        17.00-18.00

       Hip Hop

         (od 10 lat)          

1 8.00-19.00

FITNESS
(Szczupłe nogi, sexy pupa)

          18:35-19:35

Modern jazz

19.00-20.00

ZUMBA

 19.15-20.15

Salsa  pary

 

 19:40-20:40

Bachata /salsa solo

      20.15-21.15

      Bachata pary 

     

   

 

 

 

   
     
     
     
     
     Wtorek
              SALA 1                    SALA 2                     SALA3
 
   
     
     
     
     
 17:00-18:00

TRAMPOLINY DLA DZIECI

   16.00- 17.00

Akrobatyka kids

 18.00-19.00  

 TRAMPOLINY                           

  17.00-18.00

POLE DANCE gr. podstawowa    

Wolne miejsca

 19.00-20.00

BUGEE FITESS (NABÓR)

 

 

   18.00-19.00

Aerial dance

 20.00-21.00

ZUMBA

 

 20.00-21.00

BACHATA gr zaawansowana

       

 19.00-20.00

POLE DANCE gr. zaawansowana

     20.00-21.00 

Aerial dance – tworzymy nową grupę

       Środa
         SALA  1                 SALA   2               SALA  3
     
     
     
     
     
   17:00-18:00

Zajęcia taneczne ogólnorozwojowe dla dzieci od 3 lat  

ZAPISY

 


 17.00-18.00

Akrobatyka gr. początkująca

nabór

18.00-19.00

FITNESS

Interwał

 18:00-19:00

ZUMBA KIDS 

(dzieci od 6 lat)

 
 19:00-20.00

ZUMBA

 19:00-20:00

BACHATA gr. początkująca

 
 20.00-21.00                BACHATA gr. średniozaawansowana    
     
     
     
   Czwartek
               SALA   1               SALA   2        SALSA   3
     
 
 
     
 17:00-18:00

TRAMPOLINY DLA DZIECI

   
 18.00-19.00        TRAMPOLINY  18.00-19.00

Taniec brzucha – dorośli

18.00-19.00

LATINO SOLO 

grupa otwarta

 19.00-20.00

Salsation 

 19.00-20.00

Taniec brzucha (dzieci od 13 lat) – zapisy

 19.00-20.30

TANIEC UŻYTKOWY/ TANIEC TOWARZYSKI   

    20.30–21.30

TANIEC TOWARZYSKI – Salsa  

     21:30- 22:30

KURS PIERWSZEGO TAŃCA

NABÓR

     
     
     
     Piątek
                 SALSA  1
         SALA   2
                    SALA  3
   

 

 17.00-18.00

Akrobatyka kids

17.00-18.00

FITNESS

 

 

 

 

 18.00-19.00

Akrobatyka

 

19.00-20.00

POLE DANCE gr. średnia i zaawansowana

20.00-21.00 

POLE DANCE gr. początkująca