GRAFIK

 

Poniedziałek
                 SALA 1                SALA    2  

           SALA   3

 

     
     
     
     
    16.00-17.00

Hip Hop

(6-9 lat)

 

   17:00-18:00

Zajęcia taneczne ogólnorozwojowe dla dzieci od 3 lat  

ZAPISY

 

        17.00-18.00

       Hip Hop

         (od 10 lat)          

1 8.00-19.00

FITNESS
(Szczupłe nogi, sexy pupa)

18.15-19.15

Salsa/ bachata solo nabór

        
19.00-20.00

ZUMBA

 19.30-20.30

Salsa  pary

(nabór)

 
      20.30-21.30

      Bachata pary 

          ( nabór)

   

 

 

 

   
     
     
     
     
     Wtorek
              SALA 1                    SALA 2                     SALA3
 
   
     
     
     
     
 17:00-18:00

TRAMPOLINY DLA DZIECI

   16.00- 17.00

Akrobatyka kids

 18.00-19.00  

 TRAMPOLINY                           

  17.00-18.00

POLE DANCE gr. podstawowa    

Wolne miejsca

 19.00-20.00

BUGEE FITESS (NABÓR)

 

 

 19.00-20.00

Bachata – grupa początkująca

 18.00-19.00

Aerial dance

 20.00-21.00

ZUMBA

 

 20.00-21.00

BACHATA gr zaawansowana

       

 19.00-20.00

POLE DANCE gr. zaawansowana

     20.00-21.00 

Aerial dance – tworzymy nową grupę

       Środa
         SALA  1                 SALA   2               SALA  3
     
     
     
     
     
   
 17.00-18.00

Akrobatyka gr. początkująca ( wolne miejsca)

18.00-19.00

FITNESS

(ATB, brzuch , uda , pośladki)

 18:00-19:00

ZUMBA KIDS 

(dzieci od 6 lat)

 18.00-19.00

POLE DANCE

 19:00-20.00

ZUMBA

 20.00-21.00                BACHATA gr. średniozaawansowana  
     
     
     
     
   Czwartek
               SALA   1               SALA   2        SALSA   3
     
 
 
     
 17:00-18:00

TRAMPOLINY DLA DZIECI

   
 18.00-19.00        TRAMPOLINY  18.00-19.00

Taniec brzucha – dorośli

18.00-19.00

LATINO SOLO 

grupa otwarta

 19.00-20.00

Salsation 

 19.00-20.00

Taniec brzucha (dzieci od 13 lat) – zapisy

 19.00-20.30

TANIEC UŻYTKOWY/ TANIEC TOWARZYSKI   

     
     
     
     
     
     Piątek
                 SALSA  1
         SALA   2
                    SALA  3
   16.00-16.45 

Zajęcia taneczne z elementami baletu dla dzieci od 3-4lat

 17.00-18.00

Akrobatyka kids

17.00-18.00

FITNESS INTERWAŁ

 

 

16.50-17.50 Zajęcia taneczne z elementami baletu dla dzieci od 5-6 lat

 

17.50-18.50 Modern  Jazz open

18.50-19.50

Modern jazz początkujący (nabór)

 

 18.00-19.00

Akrobatyka

 

19.00-20.00

POLE DANCE gr. średnia i zaawansowana

20.00-21.00 

POLE DANCE gr. początkująca