Studio tańca Viva La Salsa

ZAJĘCIA DLA DZIECI OD LAT 3

 

AKROBATYKA od 7- 12 lat

środa godz. 16:00  -17.oo Zapisy do nowej grupy

ZAJĘCIA TANECZNE Z ELEMENTAMI BALETU od 3 do 6 lat

PONIEDZIAŁKI

GODZ . 17:30-18:15

HIP HOP

PIĄTEK

16:30-18.30  od 6-9 lat  

ZUMBA KIDS

środa godzina 18:00- 19:00 dzieci od 6 lat

Szukasz ciekawych zajęć dodatkowych dla twojego dziecka?

A może twoja pociecha, gdy tylko słyszy muzykę uwielbia tańczyć?

Jeśli tak, to nasze zajęcia będą idealne dla twojego dziecka!        

Już teraz startujemy z tańcem towarzyskim dla dzieci.

Najpierw uczymy dzieci podstawowych kroczków i przejść tanecznych. Systematycznie będą one dowiadywać się coraz więcej o jakości tańca, a ich układy taneczne staną się coraz trudniejsze. Na zajęciach poznają takie style jak samba, cha- -cha, polka, jive, walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep.

Zumba dla dzieci to połączenie Zumby Fitness (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych tańców) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom maximum zabawy i fitness’u w tym samym czasie. Są to zajęcia bezpieczne i skuteczne. Zajęcia rozpoczynają się od rozgrzewki, aby dobrze przygotować organizm dziecka do dalszych ćwiczeń.

Specjalnie opracowany program zajęć uwzględnia również inne aspekty rozwoju dziecka m.in. koordynację, równowagę, pamięć i kreatywność, a poprzez propagowanie zdrowego trybu życia pomaga dzieciom rozwinąć takie zdolności jak: umiejętność pracy zespołowej, pewność siebie, duma, odpowiedzialność, szacunek czy zdolności przywódcze. Badania wykazały również, iż zajęcia te pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka.

Zajęcia w rytmach latynoskich, wspaniała, wesoła, taneczna zabawa dla Twojego dziecka!

 

HIP – HOP

W naszej ofercie mamy specjalne zajęcia z hip-hopu dla dzieci już od 5 roku życia. Podczas zajęć są one otoczone opieką instruktorów mających doświadczenie w pracy z najmłodszymi.

 

 HIP – HOP

Zajęcia z hip – hopu są skierowane zarówno do dziewczynek jak i chłopców. Jest to dla nich wspaniała forma aktywnego spędzania wolnego czasu. Celem zajęć jest przede wszystkim świetna zabawa oraz swobodne wyrażanie emocji. Wprowadzane są elementy różnych styli m.in. hip – hop, new style oraz krumping co pozwala dzieciom wszechstronnie rozwijać się w tańcu. Zajęcia przybierają taką zróżnicowaną formę, aby dziecko się nie nudziło, lecz miło spędzało czas i dobrze się bawiło w grupie pod czujnym okiem instruktorów.

Ćwiczenia izolacyjne przeprowadzane podczas rozgrzewki rozwijają koordynację ruchową oraz pomagają eliminować wady postawy. Układy choreograficzne dostosowane do umiejętności dzieci doskonalą ich pamięć ruchową oraz kondycję fizyczną.

 

Video Clip Dance

Zajęcia łączące różne style tańca jak : hip-hop, jazz, modern, breakdance.
Nauka dynamicznych układów choreograficznych z teledysków
do różnych piosenek to świetna zabawa i jednocześnie rozwój umiejętności aktorskich
oraz trening pamięci ruchowej i koordynacji. Jednocześnie zajęcia artystyczne w grupie
uczą pewności siebie oraz pozwalają budować poczucie własnej wartości .
Zapraszamy wszystkie dzieci w wielu 7 do 12 lat na bardzo kreatywne zajęcia .