FITNESS

                       

Poniedziałek godz 18:30 grupa Open
Środa godz 18:15 grupa Open
Piątek   nabór

 TBC (skrót od Total Body Conditioning) to jedna z odmian aerobiku, jak sama nazwa wskazuje jest to zestaw ćwiczeń w rytm szybkiej muzyki służący rzeźbieniu całego ciała, pozwalający też na poprawę koordynacji ruchowej i kondycji organizmu.

Zajęcia trwają 60minut. Rozpoczynają się 10 minutową rozgrzewką przygotowywującą całe ciało do dalszych ćwiczeń. Następnie wykonywane są ćwiczenia wzmacniające na każdą partię mięśni: ramiona, brzuch, pośladki itd. Tajemnicą skuteczności treningu jest wielokrotne powtarzanie ćwiczeń w rytm muzyki z wykorzystaniem przyrządów.

Zajęcia pozwalają nam wyrzeźbić całe ciało. Zajęcia TBC poprawiają kondycję i wydolność fizyczną organizmu, a także regulują metabolizm. Przyspiesza krążenie, dzięki czemu skóra staję się jędrniejsza i ładniejsza. Poprawia koordynację ruchową i poczucie rytmu. Co więcej – nie obciąża stawów, bo nie ma tu zbyt dużo podskoków czy ćwiczeń na stepie. Na jednym treningu spalamy ok.450-600kcal

Dla kogo TBC?

W zajęciach może uczestniczyć każdy, zarówno osoby bez doświadczenia jak i wytrwali sportowcy. Bez ograniczeń wiekowych!!! TBC nie wymaga ogromnej sprawności fizycznej ani doskonałej koordynacji ruchowej – to on je kształtuje.

TABATA to intensywny trening który wykonuje się przy obciążeniu własnego ciała. Celem treningu jest poprawa zarówno wydolności anaerobowej (beztlenowej), jak i aerobowej (tlenowej), a co za tym idzie – zwiększenie wytrzymałości i wydolności organizmu. Ćwiczenie w ten sposób pozwala spalić więcej tłuszczu niż tradycyjne ćwiczenia aerobowe.

Dla kogo trening Tabata?

Trening Tabata jest przeznaczony dla każdego, kto chce poprawić ogólną wydolność organizmu i spalić zbędną tkankę tłuszczową. Mimo że trening Tabata należy do intensywnych i był stworzony z myślą o sportowcach, mogą go wykonywać także osoby, które nigdy wcześniej nie rozwijały swojej aktywności fizycznej.

TRENING OBWODOWY– to prosty zestaw kilku ćwiczeń na wszystkie partie mięśniowe ułożony w obwód. Wykonujemy ćwiczenia jedno po drugim.

 Jeśli z braku czasu wykonujesz swoje treningi sporadycznie, a chcesz zgubić kilogramy, poprawić kondycję czy zbudować smukłą czy nawet atletyczną sylwetkę – to zdecyduj się na trening obwodowy

Dla kogo trening obwodowy?

 Trening kierowany jest dla osób oczekujących szybkich efektów. Idealny na początek dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z siłownią czy fitnessem                                                                     Zalecany przez wielu specjalistów dla każdej grupy wiekowej i płci…         

PŁASKI BRZUCH – to trening, który podzielony jest na dwie części. Pierwszą z nich stanowią ćwiczenia interwałowe, które każdy z uczestników wykonuje w swoim maksymalnym tempie. Ćwiczenia te rozgrzewają, przyspieszają metabolizm i pomagają spalać tkankę tłuszczową. Po nich następują ćwiczenia główne, które angażują kolejne partie mięśni. Podczas ich wykonywania duża waga przywiązywana jest do odpowiedniej stabilizacji, osiąganej przez odpowiednie napięcie mięśni. Dzięki temu są one skuteczne i bezpieczne dla organizmu.  

Dla kogo?

Płaski brzuch to trening dedykowany zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanym w rożnym wieku. Skierowany jest do osób, które chcą nie tylko pozbyć się zalegającej tkanki tłuszczowej, ale też skutecznie wzmocnić mięśnie.

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.