POLE DANCE

WTOREK
Pole dance gr. P2
godz : 18:30
60 min
instruktor :Anna P.
Pole dance gr
P1
godz : 19:30
60 min
instruktor :Anna P.
 
Pole dance gr.
godz : 20:30
60 min
instruktor :Anna P.
ZAPISY TRWAJĄ NA GR. POCZĄTKUJĄCĄ
START WRZESIEŃ 2022

     OGRANICZONA ILOŚĆ MIEJSC 

POLE DANCE

TANIEC NA RURZE to fantastyczne ćwiczenia przeznaczone dla każdego. To najnowszy hit na arenie zarówno tanecznej jak i fitness. Pole Dance nadaje nowy ekscytujący wymiar w świecie tańca. Pole Dance to innowacyjna forma zajęć, która łączy w sobie gimnastykę, taniec i fitness.
Ten niesamowity trening daje uczestnikom poczucie siły, pewności siebie, wydobywa sexapeal, modeluje sylwetkę, ujędrnia ciało, pomaga zgubić zbędne kilogramy oraz pozbyć się cellulitis, kształtuje kondycję fizyczną, poprawia koordynację i gibkość oraz sprawia, że pojawia się na twarzy uśmiech wynikający z czystej radości jaką dają ćwiczenia z rurką i na rurce. Umożliwia budowanie poczucie własnej wartości podczas zabawy. W tym samym czasie pozwala pracować nad kobiecością i sprawia, że osiąga się wewnętrzną harmonię. Dobre samopoczucie jest bardzo ważne dla każdego z nas, bycie szczęśliwym zaczyna się od wewnątrz. I właśnie ćwiczenia na rurze dają wszystkim uczestniczkom tak sie poczuć. Podczas tańca na rurze możesz zgubić zbędne kilogramy, nabrać wdzięku i pozbyć się zahamowań i kompleksów.

ZALECANY STRÓJ
Zalecamy, by założyć obcisłą sportową koszulkę na ramiączkach lub z krótkim rękawem, obcisłe nie krępujące ruchów spodnie (najlepiej 3/4, mogą być również krótkie spodenki), opaski na nadgarstki (frote lub opaska uciskowa), by uniknąć w początkowych nauczaniu obtarć, zalecamy również założenie na staw skokowy getry. Ćwiczymy w skarpetkach, na boso lub w baletkach. Po zajęciach mogą wystąpić „zakwasy”, siniaki i obtarcia.

Uwaga!!! Bardzo Ważne!!! W dniu zajęć nie smarujemy ciała balsamem, olejkiem, kremem!!

Otagowano , , , .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.