SEXY DANCE I DANCEHALL

SEXY DANCE
nauka tak zwanych „kocich ruchów”łączy w sobie elementy różnych stylów tańca takich jak show dance,burleska,tańce latino ,taniec brzucha, twerk ,jazz czy taniec współczesny.
Dzięki tej różnorodności każde zajęcia są niepowtarzalne,niektóre dynamiczne i pełne ekspresji,a niektóre kuszące i zalotne.
Na pewno każda znajdzie coś dla siebie.
Główny nacisk kładziony jest na seksowne ruchy bioder,klatki piersiowej,pracy rąk w tańcu,odpowiedniego stawiania kroków
Sexy dance to uwodzicielski taniec,który poprawi kondycję i humor każdej kobiecie.Pod okiem instruktorki każda Pani może poczuć się zmysłowo i poznać lepiej możliwości swojego ciała.Wzmocnimy mięśnie brzucha,a nie będziemy wykonywać przy tym zwykłych brzuszków na podłodze!
Ćwiczenia są równie skuteczne jak klasyczne ćwiczenia wzmacniające, a już po krótkim czasie będziemy mogły zauważyć jak nasza sylwetka staje się smuklejsza i zarysowuje się talia osy.
Oprócz kroków będziemy się też uczyć jak wyrazić siebie w tańcu.Nauczymy się jak przełamać bariery umysłu i w pełni oddać się muzyce i emocjom jakie wyraża.Można powiedzieć,że zajęcia będą miały charakter warsztatów aktorskich.
Ponieważ każda z wykorzystywanych technik jest odważna i drapieżna poprzez ćwiczenia i choreografię ćwiczymy nie tylko nasze ciała ale i charakter.Zajęcia sprawią,że na każdej imprezie będziemy wyróżniać się z tłumu.
Panie będą mogły poczuć się pewnie we własnej skórze i pozbyć wszelkiego skrępowania.
 
 
DANCEHALL  to taniec,który pochodzi prosto z egzotycznej i słonecznej karaibskiej wyspy-Jamajki
Styl ten jest nierozerwalnie związany z muzyką dancehallową.Styl tańca jest bardzo energiczny,pomaga spalić dużo kalorii,ponieważ angażuje całe ciało.Opiera się na rytmicznych ruchach klatki piersiowej,bioder i pośladków.W trakcie zajęć poprawisz koordynację i wydolność organizmu.W dancehallu liczy się duża spontaniczność,umiejętność izolowania poszczególnych partii ciała oraz dobry humor.Mimo podstawowych kroków tanecznych istnieje duża dowolność stylu,to osoba tańcząca sama tworzy swój dancehall.
Zwiększy się twoja pewność siebie, a z zajęć wyjdziesz z szerokim uśmiechem na twarzy.
 
CZWARTEK
SEXY DANCE
godz : 19:OO
60 min
instruktor :OLIWIA.N.
ZAPISY TRWAJĄ NA GR. POCZĄTKUJĄCE  
 
CZWARTEK
DANCEHALL
godz : 18:OO
60 min
instruktor :OLIWIA N.
ZAPISY TRWAJĄ NA GR. POCZĄTKUJĄCE  
 
 
 

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
Konieczne są zapisy!
881-050-151
zapisy@vivalasalsa.pl
 

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.