JOGA

JOGA

PONIEDZIAŁEK:

Grupa podstawowa

 19:00-20:00

 JESZCZE SĄ WOLNE MIEJSCA !!!

 

NOWY NABÓR!

PONIEDZIAŁEK:

Grupa średniozaawansowana:

20:00-21:00

 

Vinyasa flow (początkujący)

Dynamiczna forma zajęć jogi i bardzo różnorodna, opierająca się na połączeniu płynnego ruchu z oddechem oraz muzyką. Praktyka Vinyasa jogi poprawia kondycję i siłę ciała i potencjalnie pozytywnie wpływa na samopoczucie i zdrowie praktykujących. Vinyasa flow może być interesującą praktyką dla tancerzy, którzy chcą zwiększyć swą elastyczność oraz płynność ruchów. Vinyasa dla początkujących odpowiednia jest dla osób rozpoczynających swoją przygodę z jogą.

 

Vinyasa flow (średniozaawansowany)

Dynamiczna forma zajęć jogi i bardzo różnorodna, opierająca się na połączeniu płynnego ruchu z oddechem oraz muzyką. Praktyka Vinyasa jogi poprawia kondycję i siłę ciała i potencjalnie pozytywnie wpływa na samopoczucie i zdrowie praktykujących. Vinyasa flow może być interesującą praktyką dla tancerzy, którzy chcą zwiększyć swą elastyczność oraz płynność ruchów. Vinyasa flow dla średniozaawansowanych polecana jest dla wszystkich tych, którzy praktykowali jogę wcześniej niezależnie od stylu.

Ashtanga

Jest to dynamiczny styl jogi, składający się ze ściśle ustalonych serii. Praktyka ta kładzie nacisk na łączenie ruchu i oddechu (vinyasa), oddychanie Ujjayi i bandhy. Osoby praktykujące ten rodzaj jogi za każdym razem wykonują określoną sekwencję pozycji, stopniowo przechodząc przez serię. Na zajęciach prowadzona jest I seria Ashtangi. Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę z tym stylem oraz tych, którzy chcą dopracować swoją praktykę.

Yoga (open)

Zajęcia łączące ze sobą różne style jogi. Skupiająca się głównie na niwelowaniu napięć w ciele, rozlużnieniu, zwiększeniu mobilności, poprawie samopoczucia poprzez ogólne usprawnienie aparatu ruchu. Polecana dla wszystkich, którzy potrzebują regeneracji i odprężenia.

 

  • Zaleca się przychodzenie na zajęcia z własnymi matami.
  • Problemy zdrowotne należy zgłosić osobie prowadzącej zajęcia przed rozpoczęciem zajęć
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.