ZUMBA

 PONIEDZIAŁEK

ZUMBA
godz : 19:00
60 min
instruktor :Wiktoria C.
 
 
ŚRODA
ZUMBA
godz : 19:00
60 min
instruktor : Kamila K.
 
 
CZWARTEK
ZUMBA
godz. 19:00
60 minut
instruktor: Wiktoria C.

 

                  Nie miałeś okazji bawić się jeszcze z Nami ?

A może obawiasz się, że nie dasz sobie rady?!

Przyjdź i przekonaj się czym jest ZUMBA

UWAGA!!! Można uczestniczyć w zajęciach w każdym z podanych dni.

Chcesz wiedzieć więcej  – dzwoń 881-050-151

Wytańcz sobie szczupłą sylwetkę!!!

 

 

CZYM JEST ZUMBA?

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.

W ostatnich latach Zumba osiągnęła ogromny sukces na całym świecie, wciągnęła tysiące ludzi. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o kondycję oraz przede wszystkim poprawia nasze samopoczucie.

Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka, stwarzają porywającą do zabawy atmosferę. Zumba to niezwykle dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha i wiele innych.

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONA?

Zumba jest przeznaczona dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć, umiejętności lub doświadczenie w tańcu, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

JAKIE EFEKTY DAJE ZUMBA?

Elementy treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powodują spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrniają i rzeźbią wszystkie partie mięśni. Zumba przeobraża trening fitness we wspaniałą zabawę. Nie myśli się przy niej o wysiłku, choć wysiłek jest nie mały. Nie nudzimy się przy tym, ale bawimy się znakomicie:)

DLACZEGO WŁAŚNIE ZUMBA?

Zastanawiasz się jak aktywnie spędzić swój wolny czas? Zumba fitness – oto odpowiedź na Twoje pytanie. Spróbuj swoich sił w tym tańcu już teraz, a nie pożałujesz. Poznasz ciekawych ludzi, wysmuklisz swoją sylwetkę i oderwiesz się od codziennych problemów.

Jeżeli nie lubisz ćwiczyć na siłowni, chodzić na aerobik czy basen, a świetnie czujesz się na dyskotece, to istnieje sposób odchudzania właśnie dla ciebie!
Taniec może zdziałać cuda dla twojej figury! Dodatkową zaletą jest to, że tańczyć może każdy, trzeba tylko chęci…
Zumba Fitness to rewelacyjny sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym…

 

 

Otagowano , .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.