O nas

 

Z pasji do tańca w 2010r. powstało Studio „Viva la Salsa” założone przez  Łukasza Bieniek

 

W Viva la Salsa oferujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych dlatego też każdy może u nas znaleźć coś dla siebie. Prowadzimy zajęcia w parach tj. salsa New York style on 2, bachata sensual, rueda de bachata, taniec towarzyski/użytkowy, kurs pierwszego tańca które są tańczone w parach.

 Dla solistów mamy do zaoferowania takie style tańca jak: zumba fitness, dancehall&twerk, salsation, latino solo, hip – hop, pole dance, jazz.

Prowadzimy również zajęcia fitness tj. TBC, TABATA, PŁASKI BRZUCH, TRENING OBWODOWY

 Dla dzieci już od 3 roku życia oferujemy zajęcia zumby kids, hip – hopu oraz taniec towarzyski-( od lat 7)

Dla osób zainteresowanych prowadzimy także zajęcia indywidualne, które doskonale nadają się dla par narzeczeńskich marzących o swoim idealnym pierwszym tańcu. Z takiej opcji mogą także skorzystać osoby, które z różnych powodów nie mogą sobie pozwolić na regularne, cotygodniowe uczestnictwo w zajęciach.

Prowadzimy również zajęcia dla grup zorganizowanych!!!

A także wieczory panieńskie i animacje dla dzieci na imprezach okolicznościowych

Nasi instruktorzy to ludzie z pasją, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie w prowadzeniu zajęć na różnych poziomach zaawansowania. Swoje umiejętności doskonalą poprzez uczestnictwo w rożnego rodzaju warsztatach i festiwalach tanecznych.

Instruktorzy dbają o to, aby na zajęciach panowała wspaniała atmosfera. U nas zapomnisz o swoich zmartwieniach i poczujesz prawdziwą radość oraz przyjemność płynącą z tańca.

W tańcu stawiamy przede wszystkim na wspaniałą wspólną zabawę i integrację, dlatego też prowadzimy cykl imprez oraz organizujemy wspólne wyjazdy wakacyjne oraz szereg innych imprez okolicznościowych, w tym także imprezy przebierane. Jest to doskonała okazja do praktycznego wykorzystania umiejętności nabytych podczas zajęć.

Nie musisz martwić się brakiem partnera do tańca, ponieważ w razie potrzeby pomocą służą nam statyści z bardziej zaawansowanych grup. Dzięki temu budujemy trwale relacje przyjaźni z Naszymi kursantami. U nas poznasz osoby, z którymi będziesz mógł dzielić się swoją pasją do tańca.

Jeśli chcesz zobaczyć jak bawią się Nasi kursanci zapraszam na cykliczne imprezy organizowane w Pubie Patio, Radomsko ul. Armii Krajowej 9. Świetna zabawa gwarantowana!!!