POLE DANCE

WTOREK
 
Pole dance gr
P3
godz : 19:30
60 min
instruktor :Anna P.
 
Pole dance gr.
godz : 20:30
60 min
instruktor :Anna P.
GR.P1

     

POLE DANCE

TANIEC NA RURZE to fantastyczne ćwiczenia przeznaczone dla każdego. To najnowszy hit na arenie zarówno tanecznej jak i fitness. Pole Dance nadaje nowy ekscytujący wymiar w świecie tańca. Pole Dance to innowacyjna forma zajęć, która łączy w sobie gimnastykę, taniec i fitness.
Ten niesamowity trening daje uczestnikom poczucie siły, pewności siebie, wydobywa sexapeal, modeluje sylwetkę, ujędrnia ciało, pomaga zgubić zbędne kilogramy oraz pozbyć się cellulitis, kształtuje kondycję fizyczną, poprawia koordynację i gibkość oraz sprawia, że pojawia się na twarzy uśmiech wynikający z czystej radości jaką dają ćwiczenia z rurką i na rurce. Umożliwia budowanie poczucie własnej wartości podczas zabawy. W tym samym czasie pozwala pracować nad kobiecością i sprawia, że osiąga się wewnętrzną harmonię. Dobre samopoczucie jest bardzo ważne dla każdego z nas, bycie szczęśliwym zaczyna się od wewnątrz. I właśnie ćwiczenia na rurze dają wszystkim uczestniczkom tak sie poczuć. Podczas tańca na rurze możesz zgubić zbędne kilogramy, nabrać wdzięku i pozbyć się zahamowań i kompleksów.

ZALECANY STRÓJ
Zalecamy, by założyć obcisłą sportową koszulkę na ramiączkach lub z krótkim rękawem, obcisłe nie krępujące ruchów spodnie (najlepiej 3/4, mogą być również krótkie spodenki), opaski na nadgarstki (frote lub opaska uciskowa), by uniknąć w początkowych nauczaniu obtarć, zalecamy również założenie na staw skokowy getry. Ćwiczymy w skarpetkach, na boso lub w baletkach. Po zajęciach mogą wystąpić „zakwasy”, siniaki i obtarcia.

Uwaga!!! Bardzo Ważne!!! W dniu zajęć nie smarujemy ciała balsamem, olejkiem, kremem!!

Otagowano , , , .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.